Serdecznie zapraszamy na wykład

prof. dra hab. Walerego Mokijenki z Uniwersytetu Państwowego w Sankt-Petersburgu

pt. "Образ России в русской поэзии",

który odbędzie się w środę 14 czerwca o godzinie 13.15 w sali 101.

dr hab. Włodzimierz Wysoczański, prof. UWr

Koło Naukowe Lingwistów "Partykuła" Przewodnicząca

Ewelina Decker

Informacja dla osób zainteresowanych wakacyjnymi kursami języka rosyjskiego na Uniwersytecie im. Kanta w Kaliningradzie:

Стоимость образовательной программы: 2 недели обучения (40 академических часов) в группе от 10 человек 7200 рублей с человека, в группе от 5 человек 10000 рублей с человека.

Стоимость проживания в университетской гостинице: 320-350 рублей с человека в сутки.

Подавать документы для оформления приглашения на получение визы РФ за 1,5 мес до начала образовательной программы.

Bardzo proszę osoby zainteresowane wyjazdem podczas wakacji o kontakt. Proszę wstępnie pomyśleć o realnym terminie wyjazdu (uwzględniając czas na wyrobienie wizy).

dr Dorota Drużyłowska

Wydział Filologiczny