Nasza oferta:

FILOLOGIA ROSYJSKA

Jeśli chcesz

· szybko nauczyć się języka rosyjskiego,

· poszerzyć horyzonty, zgłębić wiedzę o kulturze i literaturze rosyjskiej,

· dowiedzieć się, dlaczego ruski to nie rosyjski, a rosyjski to nie radziecki,

· czytać w oryginale Dostojewskiego, Bułhakowa i Głuchowskiego,

· odwiedzać kraje, w których łatwo porozumiesz się po rosyjsku,

· nabyć kompetencje międzykulturowe,

· zrozumieć współczesny świat i zastanowić się, dlaczego demokracja nie wszędzie się udaje,

· odbyć studia w atmosferze wzajemnego szacunku, różnorodności i otwartości,

· zobaczyć kiedyś Bajkał i miasto nad Newą.

Nie wahaj się – FILOLOGIA ROSYJSKA to kierunek właśnie dla Ciebie! Nasi profesjonalni lektorzy podpowiedzą Ci, jak najszybciej nauczyć się nowego języka słowiańskiego i nie dać się zwieść „fałszywym przyjaciołom”. Studia na FILOLOGII ROSYJSKIEJ gwarantują Ci rozwój lingwistyczny i kulturowy oraz zgłębienie tajników literatury. Nie tylko rosyjskojęzycznej! Zanurzysz się w historię, zobaczysz, co łączy, a co różni kraje słowiańskie, lepiej zrozumiesz teraźniejszość. W czasie zajęć skorzystasz z nowocześnie wyposażonych sal wykładowych i nowatorskich metod nauczania. Żywy i współczesny język rosyjski będzie towarzyszył Ci codziennie – native speakerzy są nie tylko wśród naszych wykładowców, ale również studentów. Umiejętności językowe możesz doskonalić także za granicą, ponieważ w trakcie studiów umożliwiamy uczestnictwo w międzynarodowej wymianie studentów – wyjazdy na studia zagraniczne oraz praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus+ oraz umów bilateralnych.

TAK NASI STUDENCI I ABSOLWENCI ZACHĘCAJĄ DO STUDIOWANIA FILOLOGII ROSYJSKIEJ

TAK NASI WYKŁADOWCY ZACHĘCAJĄ DO STUDIOWANIA FILOLOGII ROSYJSKIEJ

Co poza Bajkałem, Koleją Transsyberyjską i białymi nocami kryje w sobie Rosja?
Przyjdź do nas, dowiesz się więcej, poznasz język i kulturę!