Nasza oferta:

Ogłoszenia (wszystkie programy studenckie)

Erasmus+ Blended Intensive Program "Frazeologia w nauce języka rosyjskiego jako obcego"

Zapowiada się ciekawe wydarzenie!

Grupa studentek filologii rosyjskiej z IFS weźmie udział w programie Erasmus+ BIP (Blended Intensive Programme) pt. "Frazeologia w nauce języka rosyjskiego jako obcego", organizowanym przez Uniwersytet w Granadzie.

Curso BIP “Aspectos fraseológicos en el aprendizaje del ruso como lengua extranjera” | Departamento de Filología Griega y Filología Eslava (ugr.es)

W ramach projektu BIP 2022-1-ES01-KA131-HED-000056773-5  przeprowadzone zostaną zajęcia online (22.04-03.05.2024) oraz kurs stacjonarny (06.06-10.05.2024) w słonecznej Hiszpanii. W programie weźmie udział 30 osób z Polski, Hiszpanii, Czech i Niemiec. Zajęcia będą prowadzone przez uznanych specjalistów z europejskich ośrodków akademickich, w tym także przez dr Dorotę Drużyłowską z IFS. Udział w programie będzie świetną okazją dla przyszłych rusycystów, aby rozwinąć umiejętności komunikacyjne, poprawić kompetencje językowe,  docenić wartość i piękno wielokulturowości.

Po zakończeniu kursu podzielimy się wrażeniami z Granady!

Ps. Czy ktoś odgadnie symbolikę naszego logo?

Szkoła letnia 2023 w Bułgarii: Summer School “On Bulgarians Today – the Young in Dialogue”

Szkoły letnie 2023 w Estonii:

Buddy system 2020-2021

Buddy System to inicjatywa mająca na celu międzynarodową i międzykulturową wymianę doświadczeń, urozmaicenie studenckiego życia ciekawymi spotkaniami, studencką pomoc w codziennych sprawach i odkrywanie Wrocławia na nowo.

Informacje o programie

Komunikat nr 4/2017 Dziekana Wydziału Filologicznego UWr z dnia 25 X 2017r. w sprawie zasad wyjazdów studentów WF w ramach programów ERASMUS+ Studia i ERASMUS+ Praktyki

Komunikat nr 4-2017 Dziekana Wydziału Filologicznego UWr z dnia 25 X 2017r.